?

Log in

No account? Create an account

Kyiv Photo Week продовжує просувати українську фотографію - Фотовыставки в Киеве на FotoKiev.Info

окт. 1, 2018

08:02 pm - Kyiv Photo Week продовжує просувати українську фотографію

Previous Entry Поделиться Next Entry24-28 жовтня 2018  відбудеться Другий Міжнародний Форум фотографії Kyiv Photo Week, в якому візьмуть  участь українські та зарубіжні фотографи. Метою щорічного Форуму є популяризація фотографії  в Україні, формування комерційного попиту на українське фотомистецтво. Форум відбудеться  в комплексі  Toronto-Kyiv (вул. Велика Васильківська, 100). Відкриття Форуму 24 жовтня о 19-00.

У рамках Форуму пройдуть семінари та майстер класи від провідних українських митців, зустрічі з метрами та інші заходи.

Влад Тузов, арт-дилер,  куратор, арт-директор форуму Kyiv Photo Week: «В Україні, на відміну від Заходу, немає сформованого попиту на фотомистецтво. Але за результатами першого Kyiv Photo Week 2017, можна зробити висновок, що фотографія починає займати достойне місце серед більш традиційних видів мистецтв, про що свідчать фотовиставки, які почали проходити по всій Україні з більшим часовим інтервалом. Це гарний знак, який означає, що ми рухаємося в правильному напрямку, розгойдуючи маятник фотомистецтва в Україні.

Наразі, ми продовжуємо створювати моду на фотографію та привертати увагу до цього виду мистецтва покупців та колекціонерів, а також західні галереї».

Сергій Тумасов, фотограф, сокуратор та виконавчий директор форуму Kyiv Photo Week: «Фотографам потрібна платформа,  щоб демонструвати свої роботи, зустрічатись з глядачами, потенційними покупцями, кураторами та галеристами. Ми створювали Форум Kyiv Photo Week саме таким комунікаційним простором, за допомогою якого українська фотографія знайде шлях до світових мистецьких ринків. І нам це вдалося».

Більш докладно про Форум: http://kyivphotoweek.com.ua/

Акредитація преси:
тел:  +380672262464
http://kyivphotoweek.com.ua/accreditation.html
s.kyivphotoweek@gmail.com